DRecord

Bez-nazwy-1

DRecord to firma zajmująca się dystrybucją profesjonalnego oprogramowania do nagrywania dźwięku oraz produkcją i sprzedażą wysokiej klasy dyktafonów. Urządzenia są skierowane dla młodych dorosłych, którym nie wystarczy jakość nagrywanego dźwięku przez smartfony. DRecord funkcjonuje w przestrzeni publicznej jako firma z poczuciem humoru, dzięki czemu zyskuje rozpoznawalność.

Marka

Marka zbudowana dzięki prfesjonalnemu oprogramowaniu do nagrywania dźwięku wchodzi w świat hardware’u. Stawia dosyć ryzykowny, lecz przemyślany krok. W czasach każdy  ma smartfona w kieszeni postanawia produkować i sprzedawać dyktafony.

Grupa docelowa

Dyktafony marki DRecord są skierowane dla młodych dorosłych w  wieku 19 – 35 lat.

Studenci – dla osób chcących nagrać wykłady na uczelni lub notatki głosowe

Pracownicy biurowi – dla osób, które często biorą udział w zebraniach mających potrzebę nagrania ich najważniejszych elementów. Oraz podobnie jak w poprzedniej grupie w celu nagrywania notatek głosowych

Hasło

Nagraj

Reklamy outdoor

Firma DRecord prezentuje się na bilbordach i plakatach reklamowych w dużych miastach, w ruchliwych miejscach. Celem reklam outdoor’owych jest zwiększenie rozpoznawalności marki przez humorystyczne hasła zawierające słowo klucz “Nagraj“.

Internet

Większość sprzedaży produktów DRecord odbywa się online. Dlatego reklamy w internecie są stworzone z myślą zwiększenie wizyt sklepu internetowego.

Instagram

Prosta reklama w formie Instagram Story, z opcją “swipe up” w celu otwarcia strony drecord.pl.

Facebook

Post sponsorowany z grafiką reklamową. Cel: osoby uczęszczające do szkół wyższych. W treści posta znajduje się odnośnik do sklepu internetowego.

Facebook

Post sponsorowany z grafiką reklamową. Cel: pracownicy biurowi w przedziale wiekowym 25-35. W treści posta znajduje się odnośnik do sklepu internetowego.

Google Ads

Reklama pojawiająca się w systemie reklamowym od Google zapraszająca do odwiedzenia strony z dyktafonem DRecord.

Druk

Jako że znacząca większość sprzedaży produktów DRecord odbywa się online broszury reklamowe, skierowane są głównie dla partnerów biznesowych.

animacjalogo